ZPW-25B përcakton tabletë makinë shtypi për të bërë kube erëza

ZPW-25B përcakton tabletë makinë shtypi për të bërë kube erëza

descroption Quick


 • Funksioni: candy cube makinë dele mbështjellës
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Data e dorëzimit: 35 ditë pune
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta          
  Gjendja: I ri Vendi  i origjinës: Shanghai,  China  (Mainland) Emri Markë: ZMD
  Lloji: Rotary  Tablet Press tension 220V / 380V Certifikimi: ISO9001
  materiali: çelik dimension: 920 * 890 * 1540 mm    
  Pas shitjes  Shërbimi kusht:   Inxhinierët  në dispozicion të shërbimit       

  përshkrim i produktit

  Tablet Press Machine
  model ZP BB-19D
  vdes 19 Sets
  Max.pressure 100kn
  Max. Diametri i Tabela 40mm
  Max. Thellësia e Plotësoni 25mm
  Max.Thickness i Tabela 12m
  frëngji Speed 18r / min
  Kapaciteti i prodhimit 20520pc / h
  fuqia motorike 3KW

   

  Tipar i pajisjeve 

  1.Easy për të instaluar, përdorimin, dhe për të ruajtur. 
  Materiali Trupi Makinë është çelik me cilësi të lartë.
  Përdorimi makinë kontrollit pullat e cila e bën esay makinë të përdorur dhe kursimin e punës. 
  2.Automatically rrotullohen stil.
  Shpejtësia e rrotullimit, thellesia e mbushjes material dhe trashësia e tabletave mund të jetë rregulluar. Kapaciteti mund të rregullohen si vullnetit tuaj. 
  Performanca 3.Excellent, efikasitet të lartë dhe produktivitetit të madh.
  Kapaciteti max i kësaj makine mund të jetë 54000pcs / h, që do të thotë që ju mund të shërohen koston tuaj në një kohë të shkurtër dhe të bëjnë fitime shpejti. 
  Presioni 4.Large dhe saktësi të lartë.
  Presioni më i madh deri në 100kn, diametri më i madh i tabletave deri në 40mm, e cila do të thotë se cubes supë ose kube të tjera të bëra me makinë tonë tabletë për shtyp janë me cilësi të mëdha. Si rezultat i kësaj, ju mund të fitojë dashurinë zakon dhe zgjeruar tregun shumë shpejt. 
  Ndotja 5.No, nuk ka humbje të lëndëve të para.
  Makinë mund të krahasohen me një kuti pluhur thithjen, e cila mund të thithin pluhurin gjeneruar nga makina, pastaj pluhuri mund të riciklohen. 

  Tipar i shërbimit tonë
  1) Ne mund të ofrojë të gjitha shërbimet për instalimin, komisioneve dhe trajnimin.
  2) Ne mund të ofrojë teknologjinë e prodhimit për klientët tanë, si formulën
  3) një vit garanci

  Imazhet e detajuara
  Bouillon cube tabletë makine shtypi pjesë Australia
  Emri : ushqyes Gravity me plesht
  Materiali : çelik inox
  Features : projektimit të veçantë për pluhur të vazhdueshëm rrjedhin në vdesin. Ajo mund të sinkronizohet me motor frëngji për performancë më të mirë. Rrjedhjen e materialit të kontrolluara nga valvula rrotullues.

  SFE

  Bouillon cube tabletë makine shtypi pjesë Australia
  Emri : Gramafon 
  Materiali : çelik inox 304
  Features: Shpejtësia rotacioni i gramafon është e rregulluar nga objekti VF përmes një çelës në panelin elektrik. Presioni trashësi dhe presionin e punës mund të rregullohen me rrota dore drejtimin e treguar.

  saefseg
  Packaging & Delivery
  • Standard Export druri Case Packaging

  sssss1 sssss2 sssss3

  FAQ
  1. Mund kompjuterin tuaj të plotësuar nevojat tona mirë?
  Ne do të ju jap propozimin sipas requirments tuaja specifike. Çdo makinë është përshtatur për të përmbushur nevojat tuaja mirë.
  2.How mund të jemi të sigurt për cilësinë e makinës, pasi ne kemi vënë rendin?
  Para dorëzimit, ne do të ju dërgojnë fotografi dhe video për ju për të kontrolluar cilësinë, dhe gjithashtu ju mund të organizoni për cilësinë e kontrolluar nga vetë ose nga kontaktet tuaja në organizimin e inspektimit palë e tretë.
  3.We janë të frikësuar ju nuk do të na dërgoni në makinë pasi ne të ju dërgojnë të holla?
  Ju lutem vini re licencën tonë të lart të biznesit dhe certifikatën. Dhe në qoftë se ju nuk na besoni, atëherë ne mund të përdorim Alibaba shërbim të sigurimit të tregtisë ose pagesën prej LC, të garantuar paratë tuaja.
  4. Pse duhet të zgjidhni kompaninë tuaj?
  sepse ne jemi një më të mirë në këtë fushë, dhe ne gjithashtu kemi fabrika tona në producting cubes supë, ne mund të ju jap më të mirë ndihmën e teknologjisë
  5.Need më shumë makina details ose video?
  ju lutemi na kontaktoni direkt


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !