Контакт - Сино Репутација група

Контактирајте не

11

адреса

No.2006, Taihua зграда, Qingzhou Сити, провинцијата Шандонг, PRChina

Е-пошта

 

parkerzhao@sd-zmd.com

 

телефон

+ 86-0536-3889166

86-13854481008

Факс: 86- 0536-3221550

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !